top of page

תנאים-מידע-הערות-והארות

 

תנאים כללים:

מוצהר בזאת באופן מפורש ומובן, שהסוכן (חגיתורס) והספקים השונים מתפקדים רק כמתווכים בביצוע סידורים עבור מוצרי התיירות (טיסות, מלונות, תחבורה וכו'), ככזה, הסוכן והספק אינו אחראי לכל מחלה, פציעה, או פגיעה ברכוש, או כל אובדן אחר, או הוצאה מכל סוג שהוא, הנובעים ישירות או בעקיפין מכל פעולה של חברה, או אדם, המספק שירותים שהוזמנו ע"י הסוכן והספק.

האחריות בגין טיב, איכות, לרבות תקלות, עיכוב במועדים, שיבושים שונים, ביצוע לקוי- הינו על ספקי המוצר ולא על הסוכן והספק.

דמי ביטול עיסקה של חגיתורס -  50$ לאדם. (בנוסף לדמי הביטול של הספק).

במידה והוחלט על דמי רצינות בהצעת עיסקה ללקוחות - בגובה 100 יורו/דולר - סכום זה לא יוחזר באם העיסקה לא תצא לפועל.

 

  • מיד עם קבלת מסמכי הנסיעה יש לבדוק את כל הפרטים המופיעים ולהתריע מיד בפני הסוכן במקרה של טעות כלשהי.

  • לא יינתנו החזרים כספיים על שימוש חלקי במוצר כלשהו.

  • אי שימוש במוצר/ אי הופעה (NON SHOW) לא יזוכה כספית.

  • כל שינוי שהלקוח רוצה לבצע במוצר התיירות לאחר שנרכש - מחייב אישור הספק ובעל המוצר לעיתים בתשלום.

 

הזמנת מוצר תיירות:

ההגדרה "בוקינג" – מבטאת הזמנת מוצר תיירות. לאחר ביצוע הבוקינג ההזמנה והמחיר לרוב נשמרים לפרק זמן של עד 24ש', במקרים מסויימים יש צורך להעביר תשלום באופן מיידי.

ההגדרה "כרטוס" - הינה תשלום עבור הבוקינג.

מרגע הכרטוס חלים על הלקוח דמי ביטול או שינוי.

 

טיסות:

לאחר קבלת כרטיסי הטיסה, בו מופיעים מס' הזמנה בחברת התעופה ומס' כרטיס טיסה - אנא בדקו את הפרטים המופיעים בכרטיס ואם נפלה טעות אנא הודיעו מיידית לסוכן.

חובה להיכנס לאתר חברת התעופה וחובה לנהל את הזמנתך דרך האתר, בררו באתר מהם השירותים (בחינם ובתשלום) שחברת התעופה נותנת לטיסה אותה רכשת. באתר החברה ניתן לבחור ולהזמין מושב, לבצע צ'אק אין ולקבל כרטיס עליה למטוס.

באחריות הלקוח לבדוק מראש את שעת הטיסה חזור ולהתארגן מראש לשעת ההמראה החדשה אם שונתה– יש להיכנס לאתר החברה באינטרנט ובשדה התעופה ולאמת את שעות הטיסה. זמני הטיסות בטיסות צ'ארטר יכולות להשתנות עד 8 ש' – יש לקחת זאת בחשבון ולהתאים את הזמנים בחופשה לאפשרות שינויים ו/או המתנה בשדה התעופה. נוסע שלא יגיע בזמן לטיסה יאלץ לקנות כרטיס חדש ולא יזוכה על איבוד הכרטיס כתוצאה משינוי הזמנים.

 

יש להתייצב לטיסה 3 ש' מראש לפני שעת ההמראה בכל ש"ת בעולם.

 

תינוק עד גיל שנתיים אינו מקבל מקום ישיבה במטוס ואינו זכאי למטען – התשלום הוא רק עבור ביטוח.

 

בכל חברות התעופה חלה חובה לבצע צ'אק אין מראש, או/ו לשלם מראש עבור המזוודה לתא המטען והזמנת המושב –ולקבל הנחה של 50% ממחיר התשלום בדלפק שדה התעופה.

אם ברצונך להזמין ארוחות מיוחדות בטיסה – כגון אוכל כשר או צימחוני עליך לידע את הסוכן מראש ולפני ביצוע ההזמנה. בטיסות צארטר או לאו קוסט אין אפשרות לבחור ארוחות ולרוב אין הגשת מזון כלל, ייתכן אפשרות לקניית מזון ושתייה בזמן הטיסה.

משקל המזוודה הנשלחת לתא המטען היא 23קג' ותיק היד 8 קג'. בטיסות צארטר המשקל המותר לרוב הוא 20קג ומשקל תיק היד 5קג' אלא אם כן נאמר אחרת.

ביטול כרטיס טיסה: טיסות סדירות ניתן לבטל/לשנות על פי חוקי הכרטיס בקנס כספי + עלות דמי טיפול של כ 30$.

טיסות צארטר וטיסות לאו קוסט – ביטול הכרטיס במחיר 100% ממחירו. (אין החזר)

 

לוח הטיסות לטיסות סדירות נקבע כשנה מראש. מחירי הטיסות הזולים נמכרים עם פתיחת המכירה לטיסה והמחיר עולה ככל שהמטוס מתמלא. ככל שתאריך הטיסה מתקרב המחיר משתנה במהירות ואף כמה פעמים ביום-בהתאם להיצע וביקוש. מומלץ לא להתעכב עם הזמנת הטיסות וכירטוסן. טיסות המתקיימות בתקופות של חגים וחופשים או קונגרסים ותערוכות מחיריהם גבוהים יותר מטיסות שאינן בתקופות אלו.

טיסות הצארטר מוצעות בשוק כ 3 חודשים מראש ולעיתים גם מרגע לרגע על פי היצע וביקוש, בעיקר לאתרי נופש, גם כאן המחיר משתנה על פי היצע וביקוש. שינויים בשעות הטיסה נעשים על פי צרכי הספק/בעלי המטוס/שינויים בלתי צפויים.

  

על פי נהלי הביטחון החדשים בנתב"ג – הנוסעים מתבקשים לא לנעול את מזוודותיהם. הכבודה נשלחת למערכת ביטחון אוטומטי ללא נוכחות הנוסע. במקרה ומתגלה חפץ חשוד המזוודה מועברת לבדיקה ידנית בה יפרצו וישברו את המנעול ו/או פגיעה במזוודה על מנת לפתוח אותה.

 

טיסות בחברות "לאו קוסט" :

מחיר כרטיס הטיסה אינו כולל משלוח מזוודה. המזוודה הנשלחת לבטן המטוס היא במשקל 20/23קג ומחירה כ - 30$/30יורו באתר ויותר מכך או כפול בדלפק הצאק אין, יש לבדוק מהו המשקל המותר והמחיר הסופי באתר החברה. לכל חברה מחירון שונה. ישנן חברות שלא מאפשרות לקחת יותר ממזוודה אחת לתא המטען – גם לא בתשלום נוסף!

כל נוסע יכול לעלות לתא הנוסעים מזוודת דיילת (בערך - 55סמ X40סמ X 20סמ) במשקל 5-8ק"ג (חובה לבדוק באתר החברה את הגודל והמשקל המותר בחברה בה הוא טס) .

חובה לעשות צ'אק אין באתר לפחות 24 ש' לפני הטיסה – חברות מסויימות מחייבות בדלפק הצ'אק אין מחיר של 10$-15$ לנוסע עבור הפעולה בש"ת.

בטיסות מסוג זה אין חלוקת מזון ושתיה ויש להצטייד באופן עצמאי, או ניתן לקנות על המטוס.

מחירי טיסות הלאו קוסט משתנים במהירות בהתאם לביקוש והיצע, לכן יש להזמין את הטיסה כמה שיותר מוקדם, את הטיסות האלו חובה לשלם עם תהליך ההזמנה. לאחר כרטוס הכרטיס אין אפשרות לבטלו או לשנותו!

 

טיסות צ'ארטר לחבילות נופש: טיסות ייעודיות בעיקר לחבילות נופש או טיסות ישירות לאתרי נופש – בטיסות אלו ייתכנו שינויים בשעות ההמראה והנחיתה. החברות עושות מאמץ ליידע את הנוסע מראש בזמנים הסופיים, אולם לפעמים מתבצעת ההמתנה בשדות התעופה. כרטיסי הטיסה מונפקים קרוב למועד הטיסה ונמסרים ללקוח כ -  2-3 ימים מראש לפני הנסיעה. לאחר הזמנת הכרטיס אין אפשרות לבטלו או לשנותו!

כל חבילת נופש צריכה להיות מאושרת על ידי הספק וזאת רק לאחר התשלום לספק – אישור זה לוקח כ יומיים – 3 ימים.

 

טיסות פנימיות בתוך אירופה וארה"ב לרוב אינן כוללות את מחיר המזוודות הנשלחות לתא המטען (– אלא אם כתוב אחרת על הכרטיס). ניתן לבדוק זאת במעמד ביצוע הצ'אק אין לפני הטיסה באתר חברת התעופה.

טיסות קונקשיין - בעת הצ'אק אין תקבלו 2 כרטיסי עליה למטוס - יש לשים לב כי על המזוודות הודבק שם ש"ת האחרון אליו טסים.

לקראת הנחיתה עוד בזמן הטיסה צוות הדיילות מוסר לנוסעים את רשימת הטיסות הממשיכות ומאיזה שערים, לחילופין מוקרן על המסך לנוחיות הנוסעים במידה ואינך יודע עם רדתך מהמטוס יש לחפש את שלט הטיסות היוצאות לבדוק מאיזה שער הטיסה יוצאת וללכת לפי השילוט, אין להתעכב בדרך, המעבר ממטוס למטוס לוקח מחצי שעה עד שעה ותלוי בתורים לעיתים יש גם מעבר בין טרמינלים.

במקרה שיש איחורים בטיסה הראשונה נא ליידע את הדיילת במטוס (או עדיין על הקרקע - אם לא המראתם) כי אתם בטיסת המשך ולשאול על הפעולות שאתם אמורים לבצע. חברת התעופה היא האחראית לטפל בך.

 

במקרה והמזוודות לא מגיעות/ או יש שבר במזוודה - יש לגשת לדלפק LOST&FOUND או CLAIM הנמצא בתוך אולם הנכנסים לדווח ולמלא טופס מתאים - האחריות היא של חברת התעופה ושדה התעופה.

 

לינה/מלונות/דירות: (כל הנאמר כאן מתייחס לכל סוגי הלינה)

רמת בתי המלון ודירוגם נקבעו על ידי משרד תיירות של כל מדינה ומדינה, ולכן אין השוואה בין הרמה והדירוג של מלונות הממוקמים במדינות שונות.

שעות קבלה ועזיבה של החדרים בבית המלון הוא ללא קשר ללוח הזמנים של הטיסות. המקובל לכניסה לחדר הוא 15:00 עזיבה של החדר בשעה 11.00 בבוקר. הסוכן/הספק אינו יכול להבטיח כניסה מוקדמת או יציאה מאוחרת מהמלון. אם הלקוח מתכוון להגיע אחרי 19:00 - הגעה מאוחרת, יש לציין זאת בפני הסוכן על מנת ששעת ההגעה המשוערת תופיע על הוואצר.

במקרה ולא נאמר לסוכן או/ו  לוח הזמנים של טיול השתבש באופן שעלולה לגרום להגעה מאוחרת, הלקוחות יהיו אחראים להודיע ישירות למלון תוך בירור שם העובד שקיבל את ההודעה על ההגעה המאוחרת.

החדרים במלונות הם בדרך כלל חדרים זוגיים עם שתי מיטות או מיטה זוגית. הסוכן אינו יכול להבטיח סוג מסוים של חדר (אלא אם כן סוכם עליו מראש עם המלון ישירות) או מיקום מסוים בתוך מלון. במספר בתי מלון, המלון מחולק למבנה מרכזי ומבנים נוספים כגון: בונגלוס או וילות. מנקודת מבט של המלון, אין הבדל בין החדרים השונים והסוכן אינו אחראי למיקום החדר במלון.

במקרה של הזמנה ליותר מ 2 אנשים בחדר אחד והמלון מאשר להוסיף מיטה מתקפלת בחדר זוגי, במקרה כזה הסוכן אינו מבטיח כי יינתן חדר גדול יותר.

בהזמנת חדר ליחיד יש לקחת בחשבון כי החדר קטן יותר מחדר זוגי ובו מיטת יחיד. עפ"י רצון הלקוח ניתן להזמין חדר זוגי לאדם בודד במחיר שונה מחדר ליחיד.

חדרים מיוחדים לנכים דורשים אישור מראש ספציפי בכתב מהספק בנוגע ליכולת לתת מענה לצרכים של אנשים עם מוגבלות.

מצב התחזוקה והניקיון של החדרים או מתקני מלון, הוא לא - בשום דרך או אופן באחריות ו/או בשליטת הסוכן.

 

בסיס BB - ארוחת בוקר קונטיננטאלית בלבד (אלא אם כן צוין אחרת בסעיף המחיר).

בסיס HB - ארוחת בוקר קונטיננטאלית וארוחה חמה (אלא אם כן צוין אחרת בסעיף המחיר הכלול).

פנסיון מלא - כולל 3 ארוחות ביום (ארוחת בוקר, ארוחת צהריים, ארוחת ערב).

בסיס  - AI "הכל כלול" כולל גם ארוחות ביניים ומשקאות קלים, יש שוני ממלון למלון ואין לדעת בדיוק מראש מה המלון מספק במהלך היום.

בסיס RO – חדר בלבד - אינו כולל ארוחות בכלל.

 

במידה וההגעה למלון ביום הראשון היא לאחר זמן ארוחת ערב, או היציאה ביום האחרון, היא לפני זמן ארוחת הבוקר, הלקוח לא יהיה זכאי לארוחה חלופית - אלא על פי רצונו הטוב של המלון.

 

בנסיבות מסוימות, המלון רשאי להעביר לקוחות למלון חלופי, המלון החלופי הוא מאותו רמה או גבוהה יותר מאשר דרגת המלון שהוזמן על ידי הלקוחות. האחריות לכך, כולל האחריות על העברת הלקוחות למלון חלופי היא על הנהלת בית מלון ו/או הסוכן מקומי.  אין לסוכן או לספק יכולת להתערב בהחלטה.

סוכן הנסיעות ו/או הספק אינו אחראי לתפעול היומיומי של המלון. בחלק מן המלונות אין מזגן, בחלק שעות הפעילות של המזגן היא על פי החלטת המלון, ובחלק מהמלונות השימוש במזגן הוא בתשלום נוסף – יש לבדוק עם הסוכן לפני הזמנת המלון אם נושא זה חשוב לכם.

הסוכן אינו אחראי לשיפוץ ו/או בנייה במלון או בסמוך לו, ו/או רעשים שונים, ששמע הנוסע בזמן שהותו במלון.

 

ברוב בתי מלון, נדרש תשלום נוסף לשירותים מיוחדים ועבור השימוש במתקנים כמו טלוויזיה, סאונה, חדר כושר, מגרשי טניס, שמשיות ומגבות בבריכת שחייה, ספא, וכו'.

בהשכרת דירות לזמן קצר קיימת דרישה לתוספת תשלום עבור ניקיון סופי, עבור שירותי החלפת מגבות, וסידור הדירה, תשלום זה מתבצע ישירות ובנפרד באתר והוא בתוספת למחיר הדירה.

לעתים, יידרש הלקוח להפקיד כספים נוספים כבטוחות בעת ההגעה לדירה.

אם כתוצאה משינויים בלוח הטיסות, הלקוחות יחויבו בתשלום אירוח נוסף בבית המלון הסוכן לא יישא באחריות לכך, יתר על כן, אם כתוצאה מעיכובים בטיסות, הלקוחות יחמיצו ארוחות בבית המלון שהזמינו, הסוכן לא יהיה אחראי בגין מחיר הארוחות שלא נוצלו.

 

אין לעזוב את בית המלון לפני תום מועד השהות שהוזמן לנוסע. הסוכן והספק לא יקבלו טענה כאשר הנוסע החליט בעצמו להחליף או לוותר על המלון שהוזמן עבורו ללא תיאום ואישור הסוכן, הספק והמלון.

 

בכל המלונות בעולם חל מס עירוני אותו צריך לשלם בזמן הצ'אק אין. הסכום משתנה מעיר לעיר. מדובר על כמה יורו/דולרים בודדים לאדם ללילה. סכום זה אינו כלול במחיר הספק.

 

חבילות נופש:

הזמנת חבילות נופש אינן מאושרות באופן מיידי ולרוב לוקח מספר ימים עד קבלת אישור לעסקה מהספק ולעיתים גם המחיר יכול להשתנות בתוך ימים אלו וזאת על פי היצע וביקוש. לכן בעונה ה"חמה" אני ממליצה להזמין את המלון והטיסה לחוד על מנת לחסוך את עוגמת הנפש.

במקרה וספק המוצר לאחר הכרטוס חוזר בתשובה שלילית ואינו מאשר את העסקה - ניתן לבחור מלון חלופי על פי הצעת הספק. במקרה של ביטול העסקה וההחזר הכספי הינו  כ 30 יום.

 

בחלק גדול מאזורי הנופש הנמכרים לישראלים נמצאים נציגים ישראליים המועסקים על ידי הסוכן המקומי/ספקי החבילות. תפקיד הנציג הוא לקבל את הלקוחות עם הגעתם לש"ת (כאשר הלקוח שילם עבור שירות זה), לדאוג להעברתו למלון ובסוף חופשתו, חזרה לשדה התעופה. הנציגים מנסים לעשות כמיטב יכולתם כדי לענות על צרכי הלקוחות במהלך חופשתם, לענות על שאלות ובעיות ולספק מידע על סיורים המאורגנים על ידי הסוכן המקומי.

הנציג אינו יכול להגיע לכל לקוח ולקוח, מומלץ לבקש מהנציג את מספר הטלפון שלו ושל הסוכן המקומי וליצור קשר בכל שאלה.

 

לאחר הנחיתה יש למצוא את נציג הספק בשדה התעופה ולקבל ממנו הוראות לגבי שעות ההסעות.

ההעברות בחבילות נופש לבתי המלון מתבצעות באוטובוס המחלק/אוסף את הנוסעים בין כמה בתי מלון לכן נסיעה זו יכולה לקחת זמן נוסף וחוסר נוחות. למי שמעוניין ניתן להזמין העברה פרטית בתוספת תשלום.

 

 

השכרת רכב:

חובה להצטייד ברישיון נהיגה בינלאומי של מ.מ.ס.י. בתוספת לרישיון הישראלי. כל חב' ההשכרה דורשות רישיון בינלאומי בתוספת לרישיון הישראלי. לכן מוטב להצטייד בכך – עלותו הרישיון כ 20 שח.

קבלת הרכב היא בהתאם לרמת הרכב ודרגת הרכב המוזמן – אין אפשרות להבטיח רכב מסוג מסויים. גיל הנהיגה בכיסוי הביטוח הסטנדרטי הינו 25 – 69. צעיר מכך או מבוגר מכך יחוייבו במשרד בעת לקיחת הרכב ביטוח נוסף. חובה למסור למשמרת פרטי  אשראי של כרטיס בבעלות הנהג הראשי/המזמין בלבד! לעיתים יש להצטייד ב 2 כרטיסי אשראי על שם הנהג הראשי/המזמין אם הרכב הוא ברמה גבוהה.

 

"יום" בהשכרת רכב הוא ל 24 ש' משעת הלקיחה. כל עיכוב בהחזרת הרכב יגרור חיוב של יום השכרה נוסף. במקרה ומדובר בהשכרת רכב בחורף יחולו על ההשכרה חיובים נוספים כמו צמיגי חורף, שהם חובה במדינות אירופה. שרשראות לשלג יש להזמין מראש ולשלם במקום. כמו כן במקרה הצורך ניתן להזמין מראש ובתשלום נוסף גם כסאות לתינוקות ו/או בוסטרים לילדים, גם הוספת נהג נוסף היא בתוספת תשלום במשרד השכרת הרכב ואינה נכללת במחיר ההשכרה הבסיסי, הנהג הנוסף חייב ברישיונות נהיגה כמו הנהג המזמין.

במקרה ועוברים ממדינה למדינה עם הרכב השכור יש לידע את הסוכן ולבדוק אם יש תוספת מחיר בביטוח. יש מעברי גבול הדורשים אישור מראש מחב' ההשכרה בנוסף לעלות המקומית. יש חברות שכלל אינן מאפשרות מעבר גבול.

כמו כן אם לוקחים את הרכב בנקודה אחת ומחזירים בשנייה יש תוספת כספית-קנס.

תמיד כדאי לשתף את הסוכן במסלול הנסיעה על מנת לבחור את הרכב המתאים על מנת לקבל הצעת מחיר מתאימה.

 

מחיר ההשכרה הרגיל כולל רק ביטוחים בסיסיים, ניתן להוסיף את הביטוחים החשובים בעת השכרת הרכב אולם ביטוחים אלו יקרים יותר מאשר משלמים עליהם מראש וקונים זאת מהספק.

 

מחירי מוצרי התיירות:

מחיר מוצר התיירות המוצג ללקוח בהצעה כולל את העמלות שגובה חגיתורס.

העמלה על שירותי תיירות הנקנים ישירות דרך ספקים בחו"ל עומדת על 8-15%. במקרה הצורך יתווסף מע"מ כחוק.

מחירי מוצרי התיירות יכולים להשתנות במהירות כתוצאה מהיצע וביקוש ולכן המחיר המוצע הוא לאותו הרגע בו הוצע. ייתכן כי בכל הצעה המחיר יהיה שונה. ככל שתקדימו להזמין המחיר יהיה זול יותר, ככל שתתקרבו למועד הרצוי המחיר יהיה יקר וישתנה במהירות גבוהה יותר. כל הצעה תתומחר מחדש בזמן הזמנתה במערכת בגלל שינוי המחירים המהירים במערכות הספקים.

 

תשלום:

התשלום עבור כרטוס שירותי תיירות יתבצע באופן מידי בכרטיס אשראי או בהעברה בנקאית/במזומן או לחילופין ישירות על ידי הנוסע - הכל לפי העניין. לרוב ניתן לשלם את קניית מוצר התיירות במזומן, ב 3 תשלומים ללא ריבית או עד 12 תשלומים בקרדיט. במקרים בהם לא ניתן לקבל את התשלום בקרדיט – ניתן לפנות ישירות לחברת האשראי ולהסדיר את התשלומים באופן ישיר.

 

בהזמנת רכבים מחב' השכרה ומוצרי תיירות ישירות מספקים בחו"ל כגון הדרכות, ציוד סקי, העברות, בעלי דירות ומלונות, התשלום הינו במזומן. במקרים מסוימים ייתכן שיידרש תשלום מראש מלא או חלקי.

 

שער המרה של דולר/יורו לש"ח הוא שער תיירותי - לפי שער מכירה במזומן + 0.75% עלות המרה מדולר לשקל, או 1.75% מיורו לשקל - בכל תשלום.

לכל תשלום בכרטיס אשראי תתווסף עלות דמי סליקה של 2.5% מהתשלום ברוטו. עבור תשלום באמריקן אקספרס או דיינרס עלות הסליקה היא 4% מהתשלום ברוטו. עבור חיוב בכרטיסי אשראי לא ישראליים עלות הסליקה כ- 5% מהתשלום ברוטו. כל זאת בהתאם להחלטת חברות האשראי.

לידיעתכם – עסקאות שמוזמנות ברגע האחרון נדרשות לתשלום באופן מיידי .

 

ביטולים ושינויים:

ביטול/שינוי טיסה –על פי חוקי הכרטיס ובהתאם לאמנת ורשה, במקרה של מוצר תיירות אחר – על פי הרשום בוואצ'ר ו/או תנאי ספק המוצר.

במקרה שנוסע מבטל מכל סיבה מוצר תיירות כלשהו שכורטס על פי הוראתו - מתחייב הנוסע לשלם את עלות הביטול על פי תנאי ביטול/שינוי העסקה שמעמיד ספק המוצר, דהיינו חב' תעופה, בית מלון וכו' ....ולא תהייה לו כל דרישה/תביעה כלפי או כלפי המתווכים/הספקים המעורבים בעסקה.

 

דמי טיפול בגין שינוי או ביטול עסקה שגובה חגיתורס הינם 50$/50יורו. (בנוסף לדמי השינוי של הספק) החזר כספי בגין ביטול עסקה במידה ואפשר - כ 75 יום! הכסף מתקבל בניכוי הקנסות. על פי חוק התעופה - זכותה של חברת תעופה במשך  9 ח' לחלוק על סכום ההחזר שקיבל הלקוח ולדרשו שוב. במקרה כזה הלקוח מתחייב להשבת מלוא ההחזר הכספי באופן מידי!

דמי רצינות 100 יורו - באם שולמו אינם מוחזרים.

 

 

ויזות:

 על הנוסע/ת בלבד(!!) לבדוק את חובת הויזה/ אשרות מעבר/אשרות כניסה לכל המדינות אליהן הוא נוסע/ת על פי האזרחות/יות שהינך נושא/ת.

השירות שהנוסע/ת מקבל אינו כולל ידע בויזות מצד עובדי חגיתורס. רק אם הלקוח מציין במפורש ומבקש בדיקת חובת ויזה למדינה כלשהי - תברר חגיתורס את הנושא.

חגיתורס - על פי בקשת הלקוח בלבד (!!) יכולה לבצע ולתת שירותי הנפקת ויזות דרך "התאחדות סוכני הנסיעות" בתשלום נוסף.

במקרה וללקוח אזרחות כפולה יש לידע את הסוכן על כך.

 

 

דרכון:

חובה לבדוק את תוקפו של כל דרכון הנמצא בבעלותך – למען הסדר הטוב - כי אינו פג לפחות 6 חודשים שלפני מועד היציאה מהארץ.  אם הינך נוסע לתקופה ארוכה אנא בדוק כי דרכונך בתוקף של לפחות 6 חודשים בתאריך חזרתך לארץ.

 

 

חיסונים:

יש לבדוק חובת חיסונים במדינות שבהן תבקר – האחריות לכך היא על הנוסע/ת בלבד!! יש מדינות שאינן מאפשרות כניסה/טיסה אליהן אם הנוסע לא קיבל/ת חיסון זה או אחר! חלק מהחיסונים צריך לעשות כחצי שנה מראש לפני הנסיעה או יותר...חגיתורס אינה אחראית לנושא זה!.

 

 

 

ביטוח נסיעות:

לכל נסיעה מחוץ לגבולות ישראל חובה להצטייד בביטוח רפואי/נסיעה לחו"ל המתאים למצבו הרפואי של הנוסע ולהתאימו למטרת הנסיעה (אקסטרים/סקי/צלילה/אחר).

מומלץ להזמין בטוח זה מיד עם הזמנת מוצרי התיירות. הביטוחים המוצעים הינם של חב' שירביט, הבחירה בסוג הביטוח היא של הלקוח בלבד. אפשר לקנותו דרכי מיד עם הזמנת הטיסות (בשונה מכל החברות האחרות בהן הביטוח נמכר 45-60 יום לפני הנסיעה).

חגיתורס אינה חב'/סוכנות ביטוח בכל שאלה על פרטי ותנאי הפוליסות ניתן להתקשר עם חב' שירביט 076-8622255 או במייל -  travel@shirbit.co.il  - הם ישמחו לתת מענה על שאלותיכם. את הביטוח עצמו יש לקנות דרכי.

לידיעתכם – ביטוח הנסיעות מבטח אתכם מרגע יציאתכם מהבית ועד חזרתכם הביתה.

 

ביטוח לנשים בהריון - יש להצטייד בביטוח מיוחד לנשים בהריון – ניתן לצאת מהארץ עד שבוע 28 במקרים מאוד מיוחדים עד שבוע 30.

החל משבוע 24 על נוסעת בהריון להציג מכתב באנגלית מהרופא המטפל כי הוא מאשר לה לצאת לחו"ל.

 

 

טלפון סלולרי :

מומלץ להצטייד בטלפון סלולרי - יש לברר את העלויות לשימוש בשיחות וגלישה אינטרנטית בחו"ל בחברת הסלולר ולהצטייד בתוכנית מתאימה. כמו כן יש פתרונות שונים לגבי חבילות אינטרנטיות שלא דרך חברת הסלולר – שאל אתנו ואנו ננסה לעזור.

 

כרטיס אשראי:

לכל נסיעה לחו"ל מומלץ להצטייד לפחות ב 2 כרטיסי אשראי בינלאומי בתוקף. (אירופה – בעיקר ויזה ומסטרקרד, בארה"ב גם אמקס). יש לבדוק את המסגרת הכספית בכרטיס ולהתאימה לנסיעה.

 

 

כרטיסי כדורגל/מופעים/מסעדות וכו':

המחיר עד לרגע ההזמנה אצל הספק יכול להשתנות בהתאם להיצע וביקוש. ברגע שמזמינים – ההזמנה היא סופית. לא יתאפשרו ביטולים או החזרים.

במקרה של דחיית מועד האירוע הכרטיסים יהיו תקפים או יסופקו למועד החדש שנקבע.

לגבי משחקי כדורגל יש לבדוק כשבוע לפני המשחק אם התאריך והשעה לא השתנו - יש לקחת זאת בחשבון בתכנון הטיסות.

 

 

תכנון/ייעוץ טיול:

מחיר תכנון/ייעוץ טיול בהתאמה אישית עד 7 ימים הינו 750שח' מראש בחיוב בכרטיס אשראי/העברה בנקאית.

עבור כל יום נוסף - 50שח. תאריך ההמראה בטיול הוא יום מס'1 ותאריך הנחיתה בארץ הוא יום הטיול האחרון.

 

 

 

 

 

bottom of page