top of page

רוצים פרטים נוספים? צרו קשר ואחזור אליכם בהקדם

פנייתך התקבלה בהצלחה. אחזור אליך בהקדם האפשרי

לילה באיגלו ועוד

אתגר, אומץ, ספורט, הרפתקה ורומנטיקה –

חוויות מיוחדות לחורף

לעסקים ולחברות ולכל אחד שמעז....

 

אנו מחפשים כל הזמן רעיונות חדשים, מעניינים ומפתיעים. כל זאת בכדי להצליח להפתיע ולחדש לעובדינו או ליצור הפתעות רומנטיות עבור בני זוגנו. 

 

מדובר בנסיעה לחו"ל – אוסטריה, (טיסה לאינסברוק/מינכן/ציריך) נסיעה לעיירה בשם Kuhtai השוכנת בגובה 2020 מ', רק 30 ק"מ מאינסברוק. נסיעה זו מחייבת רכב 4X4 או רכב מצוייד בשרשראות שלג, חלקו העליון של הכביש מושלג לאורך כל תקופת החורף.  גן העדן של Kühtai נמצא הרחק מהקצב הקדחתני והלחץ של חיי היומיום, הוא אחד ממרכזי ספורט החורף המפורסמים ביותר בטירול לסקי וסנובורד בזכות המרחבים העצומים של השלג האיכותי.

 

במקום מדהים זה הוקם כפר איגלו "סאן וילג' - איגלו" סוג חדש של חווית אירוח שבו יש לך את ההזדמנות לחוות קסם, רומנטיקה ומגוון של אירועים הרפתקניים. כמובן חשוב ביותר כי שהייתך בכפר האיגלו תהיה נעימה וחמה ככל האפשר. במקום 14 חדרי איגלו ל 2-6 אנשים באיגלו, הטמפרטורה היא 0 מעלות וישנים בתוך שקי שינה מכוסים בפרוות עור כבש. עובדי המקום מבטיחים גם תענוג קולינרי...בליווי בר משקאות, בחוץ המדורה בוערת, מוסיקה ויין חם וכולם רוקדים שמחים ומאושרים. מי שרוצה גם יכול לשחק בפריסבי, כדורגל וכל משחקי הכדור לאור הירח. במקרים מיוחדים ניתן גם להוסיף זיקוקים על רקע הרי האלפים. כל זה הופכים את החוויה למשהו יוצא דופן לאורחינו... משהו - רומנטי ש"היחד" הוא הנעים, זהו שילוב של משיכה....לכן המקום גם מתאים לזוגות אוהבים שרוצים לחגוג ולחוות חוויה שונה, מתאים ביותר להצעות נישואין, למסיבות נישואין, וסתם חגיגה של ה"ביחד", עבור אלו יש את האיגלו הזוגי בו הצוות תמיד יעבוד קשה כדי להבטיח לך הרפתקה רומנטית ובלתי נשכחת.

 

בבוקר ניתן להצטרף לטיול חורף רומנטי מודרך, או לנוח בכיסאות הנוח בשמש, לערוך סיורי סקי בהרים ברמות קושי שונות, או להשתתף בפעילויות הספורט השונות וכמובן - לגלוש במדרונות. חובבי ספורט החורף מקבלים כאן תמורה מלאה לכספם, מערכת הרכבלים החדישה מאפשרת לגולשים עלייה מהירה ללא המתנה בתור, ו -  40 ק"מ של מסלולים שהוכנו בצורה מושלמת והמתאימים לכל סוג גולש החל מ- דצמבר עד תחילת מאי. לגולשי הסנובורד נבנה ה - k- פארק, פארק שעשועים שבו תוכל לבדוק את המיומנויות שלך.

 

המקום מציע מיקום אידיאלי לאירועים עסקיים מיוחדים, לאירועי מוצר, מצגות לעיתונות, צילומים, מסיבות ראוותניות, מיקום ייחודי לאירועי VIP או תמריצים ללקוחות ולעובדי המפתח שלה - ליצירת חוויה בלתי נשכחת! במרכז תשומת הלב של מפעילי כפר האיגלו נמצאת הגמישות, והרצון למלא אחר בקשת הלקוח.

כאן ניתן לערוך סדנאות שטח ייחודיות בליווי קאוצ'ר אישי ועסקי בכיר - ישראלי שהחוויה בהן תהייה חזקה מעוררת וממריצה בפעילות שונה ואחרת כגון:

  • בניית איגלו בדרך המסורתית – האסקימוסית, בעזרת יתדות וכלי חפירה. המטרה היא בניית איגלו שעומד יציב. מספר מינימאלי של משתתפים בקבוצה 8 במשך כ - 3.5 שעות.

  • חיפוש האוצר ע"י משדר המפולת (משדר ומקלט)-  שעון העצר מתחיל לספור לאחור לאחר קבלת ההסבר של המדריך, בזמן שנותר עד יצירת המפולת ע"י המשדר יש למצוא את האוצר בהקדם האפשרי. מספר מינימאלי של משתתפים לקבוצה: 6 במשך 1.5 שעות.

  • טורניר קרלינג - משחק שבו המשימה היא להדוף צלחת כדורית מיוחדת על קרח והמטרה היא להוביל את הקבוצה לניצחון. מספר מינימאלי של משתתפים לקבוצה 8 איש, משך הזמן - 1.5 שעות.

  • ביאתלון – במשחק זה נדרשת סיבולת ודיוק - מרוץ שליחים בנעלי שלג, כאשר המהירות מאיצה את קצב הלב והנשימה קשה בייחוד בגלל הגובה, מגיעים למטווח והמטרה לפגוע בעין השור! המשחק מנוהל על ידי אלוף ביאתלון, מספר מינימאלי של משתתפים לקבוצה 10 איש, משך הזמן - 2 שעות.

  • סדנת כלבי האסקי – כאן תצאו להרפתקה שבה עליכם לשלוט במזחלת כלבים האסקים בדרך נוף מדהימה עד הגעה למטרה. מספר מינימאלי של משתתפים לקבוצה:  10 איש, משך הזמן - 2 שעות.

  • החלקה על גלגלים ופעילויות שלג  - שעה וחצי שעתיים של כיף עם מגע של מיומנויות סקי מהנה, שיכול להתאים כמעט לכולם גם לאלה שאינם גולשים. בנוסף אופני שלג, Zipfelbob/Snowtube  -מגוון רחב של ציוד ספורט לשלג. מספר מינימאלי של משתתפים לקבוצה 10איש, במשך כ - 1.5 שעות.

  • ניתן לצאת לטיול מודרך של כמה שעות בשלג בנעלי שלג מיוחדות כולל עצירה לארוחה חמה. כך שההרפתקה יכולה להיות אפשרית לכולם. במהלך הטיול ניתן לשלב כל אחד מהסדנאות המפורטות לעיל.

נסו משהו חדש!

אתגרו אותנו לאתגר הבא שלכם -  ב Kühtai בגובה 2,020 מ'.

הזמנות אצלי כמובן – חגית  0544292745

bottom of page