top of page

השכרת רכב והזמנת כרטיסי רכבת

מחפשים רכב בחו"ל ? צרו קשר ואחזור אליכם בהקדם

פנייתך התקבלה בהצלחה. אחזור אליך בהקדם האפשרי

השכרת רכב

השכרת רכב בחו"ל

ברשותי חיבור ל 5 ספקים ענקיים המחזיקים ברכבים של כל חברות השכרה הידועות או המקומיות. יש בידי אפשרות להשיג רכבים במחיר מצויין. בחלק מהספקים ניתן לקבל רכב במחיר ההשכרה הבסיסית בלבד, בחלקם יש אפשרות מראש להוסיף את הביטוחים ע"י סוכן מקומי וזה כמובן עדיף וזול יותר ממה שיחייבו אתכם בחברת ההשכרה.

 

בהגיעך לקבל את הרכב ששכרת עליך להציג - דרכון על שם בעל הוואוצ'ר, בנוסף לרישיון הנהיגה הישראלי (פלסטיק) רישיון בינלאומי (ממסי), כרטיס אשראי בינלאומי של בעל הוואוצ'ר (בלבד!!) כאשר תקרת החיוב המינימלית של 1500יורו פנויה במסגרת הכרטיס.

 

הרכבים כולם במצב חדיש לרוב עד גיל שנתיים. רוב השכרת הרכבים באירופה היא ברכבים ידניים, (כי כך האירופאים נוהגים) לכן אם אתם רוצים רכב אוטומטי יש לקחת בחשבון שכמות הרכבים מסוג זה מעטה ויקרה. מחיר ההשכרה מושפע מאוד ממקום הלקיחה של הרכב ומקום ההחזרה, כל שינוי גורר עלויות כבדות, במקרה של השכרת רכב בעיר אחת והחזרה בעיר אחרת או במדינה אחרת גוררת גם היא "קנס" כבד ועדיף לתכנן השכרה והחזרה באותו המקום. בחלק מהחברות אסור לעבור עם הרכב ממדינה למדינה ללא ביטוח מיוחד, שלא נדבר על מעבר למדינה במזרח אירופה, שינויים כאלה גוררים ביטוחים מיוחדים ויקרים גם כן. לפעמים הרכבים גם מוגבלים בכמות הק"מ שמותר לעבור בהשכרה בת ימים מעטים או שבוע. יש לבדוק לעומק את החוקים בהשכרה – יש שוני גדול מאוד בין החברות המציעות את הרכבים וצריך לבדוק את כל האותיות הקטנות. על תוספות כגון נהג נוסף, נהג צעיר, GPS  או כסא ילד - החברות מוסיפות מחיר יומי כבד. במקרה של כסא לילד אני ממליצה להטיס את הכסא שלכם עמכם ובמקום GPS  עדיף לקנות סים מקומי כולל אינטרנט ולהשתמש בתוכנת וויז בדיוק כמו בארץ.

 

עם כתיבת מילים אלו המדינה היחידה באירופה ה"קלאסית" בה ניתן לשכור רכב 4X4 היא שוויץ – רכבים אלו אינם זולים ויש מעטים בלבד אולם בתקופת החורף והנסיעה בשלג רכב זה עדיף על רכב רגיל ושרשראות.

 

למידע נוסף וקבלת הצעת מחיר -  צלצלו אלי 0544292745 – חגית.

השכרת כרטיסי רכבת

קניית כרטיסי רכבת בארופה - מבוטל

בוטל!!

 

מערך הרכבות באירופה מתוכנן להפליא – אין כל בעיה לעבור ממדינה למדינה מעיר לעיר או מאתר לאתר. במקרה ואין חיבור בין האתרים תמיד תוכלו למצוא  קו אוטובוס שיחליף את הרכבת.

ברוב המדינות אין בעיה להגיע יום יומיים לפני הנסיעה או אפילו באותו היום ולקנות את כרטיס הרכבת שלך במקום. 

סמוך לכל תחנות הרכבת ישנם מלונות בכל הרמות כך שלא תצטרכו להרחיק עם הציוד עד בית המלון. במקרה והציוד מקשה עליכם תוכלו לקחת תיק קטן ולשלוח את המזוודה ברכבת ליעד רחוק יותר כמובן שירות זה הוא בתשלום נוסף ולוקח כ 24ש'.

 

בכל רכבת ישנן קרונות המתחלקות לשתי רמות מחלקה ראשונה ומחלקה שנייה כמובן שעלות כרטיס הנסיעה שונה עבור כל מחלקה ואינך יכול לעבור מחלקה לאחר שקנית כרטיס אלא באישור המבקר ובתוספת מחיר. עליך לשים לב כי הינך עולה לקרון הנכון על פי הרשום בכרטיס – מספרו והכסא המוקצה לכם. במידה ותעלו על קרון אחר בטעות אתם יכולים למצוא את עצמכם ביעד אחר לגמרי לכן יש להקפיד ולבדוק שאתם על הקרון הנכון. ברכבות ליעדים מרוחקים יש קרון מסעדה ברמות שונות (החל מבר/מזנון ועד מסעדת גורמה) בו אתם יכולים לקנות מזון, יש לבדוק לפני כל נסיעה איזה סוג מסעדה קיימת על הרכבת. ברכבות הנוסעות מרחקים בלילה ישנם קרונות מיוחדים ובהם תאים המותאמים לשינה - עד 4 מיטות בתא שאותם ניתן להזמין מראש.

 

אם התכוונת לנסוע ברכבת יותר מקטע אחד עדיף ברוב המקרים לקחת כרטיס רכבות המוזיל באופן משמעותי את מחירי הכרטיסים. ניתן להשיג כרטיס רכבת אזורי, למדינה אחת, לכמה מדינות או לכל מדינות אירופה.

עבור צעירים עד גיל 25, סטודנטים ילדים וקבוצות קטנות המטיילים יחד, ניתן לקבל כרטיס זול באופן משמעותי – ראה חיבור לאתר:   http://www.eurail.com/eurail-passes/deals-discounts.

הכרטיס מעניק גם הטבות רבות אחרות ומוזיל את ההוצאות על כניסה לאתרים, הפלגות באגמים, ונסיעה ברכבות מיוחדות.

 

בשוויץ קיימים קווי רכבת פנורמיים מיוחדים בעלי חלונות גדולים לרווחת התיירים. קווים אלו עוברים באזורים המאוד מיוחדים של שוויץ וכל נסיעה שכזו הינה טיול בפני עצמו – מומלץ ביותר. http://www.swissrailways.com/panoramastrecken.html

עבור הרכבת הפנורמית יש חובה לקנות כרטיס מראש עם מקום שמור.

בהרבה מהרכבות באירופה -  יש שמות לקווים מסוימים, ניתן לקבל דף הסבר על המקומות בהם עוברת הרכבת . דף ההסבר יכלול גם אינפורמציה לגבי השירותים השונים אותם ניתן לקבל על הרכבת במהלך הנסיעה.

 

רכבת האירוסטאר Eurostar היא רכבת מהירה בין לונדון (תחנת St Pancras) לפריז ובלגיה רכבת זו עוברת מתחת במנהרה מתחת לתעלת למאנש (כ 50קמ) ועושה את הדרך בכשעתיים ממרכז לונדון למרכז פריז (תחנת Gare du Nord) 

http://www.eurostar.com

 

אתר זה נותן קישור לרכבות באירופה ובעולם.

http://www.gotravel.co.il/travel/index.asp?p=1687

 

אשמח לעזור לך בבחירת הכרטיס המתאים ולרכוש אותו עבורך – חגית 0544292745.

bottom of page