top of page

הזמנת טיסות ומקומות לינה

מחפשים טיסה ומלון ? צרו קשר ואחזור אליכם בהקדם

פנייתך התקבלה בהצלחה. אחזור אליך בהקדם האפשרי

הזמנת כרטיסי טיסה

הזמנת כרטיסי טיסה

ברשותי מערכת מקוונת הכוללת את כל הטיסות העולמיות:

טיסות סדירות

טיסות צארטר

טיסות לאו קוסט

צלצל אלי לקבל הצעות – 0544292745 – חגית.

 

בהזמנת כרטיסי טיסה אתחשב בנתונים שונים כגון:

גיל הנוסעים, שעת הטיסה, משך ומיקום החיבורים לטיסה הבאה עד ההגעה ליעד, המצב הפיזי של הנוסעים, שעת הנחיתה בשעון המקומי וכמובן התקציב. הזמנת כרטיסי טיסה אינה החלטה של רגע והיא מחייבת מחשבה מראש ותכנון מדוקדק.

 

כרטיסי הטיסה ברוב החברות הסדירות מפורסמות כשנה מראש, לכן כל אחד המחפש לטוס בזול - טוב יעשה אם יזמין את הטיסה כמה שניתן מראש. מחירי הכרטיסים מאוד מושפעים מהיצע וביקוש ולכן השינוי במחיר הכרטיס יכול להיות גם כמה פעמים ביום. קיבלת הצעה במחיר טוב לכרטיס – הזמן! אל תחכה ייתכן והמחיר הזה לא יחזור שוב....

טיסות צארטר – אלא טיסות המיועדות בעיקר לחבילות נופש הטיסות הן ישירות שניתן להזמין אותם גם לחוד וגם עם חבילה בנוייה מראש או חבילה שאני אוכל לבנות עבורכם.

טיסות הלאו קוסט – כיום יוצאות מנתב"ג או מאילת/עובדה וחלקם הקטן גם מחיפה - מחירי טיסות הלאו קוסט מפורסמים כ 6 – 10 חודשים מראש, מי שרוצה להזמין טיסה זולה מומלץ להזמין מראש וכמה שיותר מוקדם ואפילו עם פרסום הטיסה.

לטיסת הלאו קוסט אוכל להוסיף מלון והעברה למלון וחזרה לש"ת ולקבל חבילת נופש המבוססת על טיסת לאו קוסט בכדי להוזיל ללקוח את המחיר.

בטיסות הלאו קוסט יש לשים לב כי יש תוספת מחיר למזוודה הנשלחת כמטען, יש לעמוד במשקל וגודל מטען היד כפי שחברת התעופה דורשת. בכל חברת תעופה גובים סכומים שונים על המטען שאיתך.

אם חשוב לך מקום הישיבה או אם תרצה לשבת עם האדם שאיתך מומלץ להזמין ולשלם כמה יורו בודדים על מקום ישיבה מראש.

כמו כן, יש לבדוק אם מוגש בטיסה מזון כלשהו – כיום הרבה חברות הפסיקו לחלק מזון ושתייה בזמן הטיסה ויש ביכולתך להביא איתך או לקנות על המטוס במחירים סבירים.

הזמנת מלונות וחדרי אירוח

הזמנת מלונות וחדרי אירוח

ברשותי מערכת מקוונת מ 6 ספקים עולמיים הכוללת כ 80% מכלל המלונות בעולם. במקרים רבים המחירים דרכי זולים מהמחירים שבאינטרנט. אני מזמינה אותך לברר אצלי ולקבל מחירי לינה זולים ואטרקטיביים. כמו כן,  אני מקושרת עם אתרים בינלאומיים המחזיקים מלאי של דירות בערים ודירות נופש 

צלצלו אלי 0544292745 – חגית.

 

הזמנת המלונות בכל אתר ועיר מחייבת בדיקה מעמיקה, קבלת החלטה היא רק אחרי שאנו בוחנים את האלטרנטיבות השונות המוצעות במקביל, כגון: הוסטלים, דירות נופש, חדרי אירוח, קמפינג ועוד. המיקום והשירותים שהמלון מעניק חשובים ביותר בהתאמה לרצונותיהם של הנוסעים ובהתאמה לסוג הנסיעה.

יש לבדוק את חוות הדעת של האורחים שביקרו במלון– דבר הנותן את המידע המדויק ביותר על המלון והשירות בו. נושא התחבורה הציבורית, הוא אחד מהפקטורים החשובים ביותר בשלב בחירת הלינה.

כמו כן בחוות הדעת ניתן למצוא טיפים שונים שחשובים בתהליך קבלת ההחלטה באיזה מלון ללון.

 

המלונות הפחות יקרים ימצאו ככל שנתרחק ממוקדי העניין, במקרה כזה יש להעדיף את המלונות שהתחבורה הציבורית קרובה וקווי התחבורה הם הישר למוקדי העניין.

אם טיולינו הוא עם רכב צמוד כמו בטיולי כוכב או טיול ממקום למקום עדיף לנו להחליט על מלון שאינו במרכז העיר, נחפש מלון עם חנייה חינם ותחבורה ציבורית צמודה למלון המגיע לאתרים המרכזיים בצורה פשוטה. יש אפשרות גם לקחת מלון בפרברי העיר או מחוץ לעיר ובכל יום ניסע עם הרכב עד לחניוני "חנה וסע" - החניונים הם חינם ובכניסה לכל עיר, משם נמשיך עם תחבורה ציבורית.

 

דירות בערים – הוא מצרך שקשה יותר להשיג – ככל שהעיר תהייה מבוקשת יותר על ידי תיירים כך מבחר הדירות הפנויות יהיה קטן יותר. מחירי הדירות לרוב זול יותר ממלון אך בעונת החופשים והחגים הדירות יכולות להיות להיות יקרות כבית מלון, הכל תלוי במיקום ובמספר האנשים. הדירות לרוב אינן ממוקמות במרכז העיר אלא בפרברים, לאלה מבינכם שלא חוששים לנסוע מעט בתחבורה ציבורית ואוהבים את נושא הביתיות מגורים מסוג זה מהווים פתרון מצוין. מה גם שאם הנכם מגיעים לעיר במסגרת טיול ויש לכם רכב סביר להניח כי תמצאו חניה ציבורית לצד הדירה. ברוב המקרים הדירות מצוידות בכל הנחוץ לשהייה של כמה ימים לפחות באופן בסיסי ותתבקשו לשלם על הניקיון הדירה כשתעזבו. בכל מקרה יש לעזוב את הדירה באופן מסודר וסביר כפי שקיבלתם אותה.

 

דירות נופש – דירות אלו נמצאות בכפרים ובעיירות הנופש הם לרוב בבעלות פרטית של המשפחה הגרה בקרוב לדירה או חלק מביתה הפרטי. לפעמים הדירה היא למעשה חלק של חווה ואתם עשויים להתעורר בבוקר לקריאות התרנגול או געיית הפרות...דירות הנופש בעיקר נמצאות ליד אזורי אגמים, אזורי טיולים רגליים, מסלולי אופניים, אזורים הרריים, וכמובן אתרי סקי. ישנם דירות הנמצאות באזורים מבודדים. כל משפחה המחזיקה דירה קובעת את חוקי הדירה והמחיר בהתאם לרצונה לכן יש להתעדכן ולהשוות בין דירה לדירה לבדוק את מיקומה ועד כמה היא מתאימה לכם

bottom of page