חגיתורס - סוכנת הנסיעות האישית שלך!

שמי חגית בת 62 נשואה לרוני, אמא של תומר איל ודקלה וסבתא של שחר וגאיה. במשך 33 שנים עבדתי בחב' "צים" וניהלתי במשך 18 שנים את הנושאים הכספיים הקשורים במכולות של החברה – מדובר באחריות כבדה ביותר הכוללת כמה מאות מיליוני דולרים בשנה....

יחד עם זאת תמיד עסקתי בתחביב שלי – אני אוהבת להפיק נסיעות לחו"ל ולכן לפני 28 שנים למדתי בבית ספר לתיירות של משרד התיירות בישראל  "סוכנות נסיעות – פקיד מורשה".

 

לפני כ - 8 שנים יצאתי לפנסיה מוקדמת ומיד הפכתי את התחביב לעסק משגשג. בפרק זמן קצר זה שלחתי לחופשות בחו"ל מעל 850 לקוחות, שחלקם כבר נהנו משירותי פעמיים ושלוש ויותר...פרט לחופשות נופש רגילות אני מתמקדת בלהפיק ללקוח – חלום של חופשה.

ברשותי מערכות עולמיות המתעדכנות כל כמה דקות, אני קשורה בהסכמים ישירים עם ספקים בחו"ל וביכולתי לספק כל מה שדרוש בכדי לתת לכם את השירות היעיל, המהיר והטוב ביותר בכל הקשור לטיסות, מלונות, חבילות נופש, השכרת רכב, קרוזים, ספינות נהר, והפלגות ביכטות, נסיעות ברכבת באירופה, מלונות ספא, ועוד.

 

אני מומחית בהרכבת חבילות סקי מכיוון שאני מכירה אישית את אתרי הסקי הרבים באלפים (ניסיון של למעלה מ 30 שנה באופן אישי) , אני מכינה בעיקר חבילות סקי קצרות (אמצע שבוע או סוף שבוע) הכוללות טיסה, העברה/רכב, מלון, ציוד סקי או סנאובורד, סקי פאס, בי"ס לסקי, למי שמעוניין אפשר גם לקבל דרכי חבילות סקי של קלאב מד,  ועוד...

סיימתי את לימודי ההתמחות בכל הקשור בשייט - קרוזים באוניות פאר ובספינות נהר. ואני בעלת תעודת "יועץ שייט" מטעם התאחדות סוכני הנסיעות.

ניתן לקבל אצלי גם חבילות שייט הכוללת השכרת יאכטות - בליווי סקיפר או להפלגה עצמאית, בכלל כל נושא השייט קרוב מאוד לליבי,

כי הננו משפחה עם עבר ספורטיבי גדול בשייט יכטות ושייט בכלל.

 

חשוב ביותר - אני חברה ב"התאחדות משרדי הנסיעות ויועצי התיירות במדינת ישראל". הוכרתי על ידי סוכנות "יאטא" העולמית

(ארגון גג עולמי לסוכני הנסיעות ) כסוכנת נסיעות בעלת קוד מס' 96010596.

אתם תמצאו בי אדם ישר מאוד ואמין, סוכנת נסיעות מקצועית המלווה את לקוחותיי מ א' – ת' ובשעת הנסיעה זמינה עבור עבורכם - 24/7.

אלי אפשר להתקשר מ 08.30 ועד 20.00 כולל שבתות וחגים. אני מייעצת לגבי טיולים ובונה מסלולי נסיעה, מאוד יצירתית וחושבת מחוץ לקופסא -

לכן אצלי תמצאו פתרונות לחופשות מיוחדות על פי רצונותיכם.

 

כל לקוח שלי מקבל טיפול אישי ומסור, את חוות הדעת המצוינות שכתבו חלק מלקוחותיי הרבים אתם יכולים לקרוא כאן ובדף הפייסבוק שלי - ואל תשכחו לעשות לייק לדף - בבקשה....https://www.facebook.com/Hagitours/?ref=bookmarks

בימים העמוסים בנתב"ג - קבלו המלצה למעבר חוויתי וקל בשדה התעופה, שחוסך זמן (ועצבים!) - ליווי ע"י דייל מקצועי מרגע הכניסה לטרמינל ועד לסיום הבידוק, או שירותים מתקדמים יותר, עד לפתח המטוס ואפילו מפתח הבית.

כשתחזרו לביתכם מהחופשה אשמח לשמוע רשמים ממנה, חשוב לי ללמוד מכל לקוח מה אהב יותר ומה פחות, זאת עבור תכנוני הנסיעות הבאים וקבלת רעיונות חדשים.

 

מה החלום שלך לחופשה? צלצל אלי – 0544292745

אתם מוזמנים להתווסף לקהל לקוחותיי המרוצים

תעודת יועץ שייט חגית המבורגר וולטש