טיולים בחו"ל בהתאמה אישית

ייעוץ לבחירת יעד לנסיעה

כשאת/ה מתחיל/ה לחשוב מה הטיול הבא שלך ומתחיל/ה לתכנן אני מציעה שתתייעץ עימי. אשמח להציע ולתת מידיעותיי האישיים לבחירת יעד הטיול מכיוון שטיילתי רבות במדינות אירופה ואני מכירה אישית את המקומות המומלצים לטיול ולחופשה, זאת בהתאמה ליכולות האישיות שלך ושל הנוסעים איתך, רצונותיהם, מזג אוויר, תקציב, אורך הטיול, הגיל וכו'. ככל שתשתפו אותי במאווייכם - כך אוכל אני לייעץ לכם טוב יותר לגבי בחירת יעד נסיעה המתאים לכם ביותר. 

 

תכנון טיול בהתאמה אישית

תכנון הטיול ברמה אישית ופרטנית מבחינתי, מתחיל בהקשבה לרצונותיכם וחלומותיכם. רק אז  אוכל לדאוג לתכנון טיול שיעמוד בציפיות ובצרכים האישיים של כל אחד מחברי הקבוצה.

תכנון טיול טוב הוא אחד המרכיבים החשובים ביותר בנסיעה ובהצלחתה. תכנון הטיול הוא בלתי נפרד מהטיול עצמו ומהווה מקום פתוח לחלומות. חלק זה מהנה לא פחות מהטיול עצמו.

תכנון הטיול מתחיל בהתאמה של בחירת היעד הנכון לכם, התאריכים ואורך השהייה בכל אתר, התאמת רמת הציפיות בין חברי הקבוצה הנוסעת ובהתאם למה שאתם אוהבים לחוות, מה שמעניין אתכם לבקר ולראות, מה שמרגש אתכם, מה שתרצו לעשות ובהתאם לתקציב שהקצבתם לטיול.

אוכל להמליץ על מסלולי נסיעה כולל פירוט זמנים וכמובן להזמין עבורכם מקומות לינה מסוגים שונים כגון: צימרים, מלונות, מלונות בוטיק, ניתן לקבל גם תכנון יומי לביקור באתרים, הזמנת טיולים מקומיים ועד תאום עם מדריכים מקומיים.

לאחר שנבנה את שלד הטיול נוכל להזמין את הטיסות, הלינות, הרכב וכל יתר הפרטים.

לאחר שאתכנן את הטיול, תקבל את תכנית הטיול ויחד נעבור על הפרטים, אסביר לך מתוך הידע המקצועי והניסיון שלי בכדי שהכל יהיה ברור עד לפרט האחרון והקטן ביותר.

 

חבילת נופש בחו"ל

סוכני הנסיעות הגדולים והמובילים בענף בונים את חבילות נופש בהתאם לרווחים שהם מצפים לקבל בלי התייחסות לרצון של הנוסע. הנוסע אמור להתאים את עצמו למסגרות שקבע ותכנן עבורו הסוכן הגדול. בכך מגדירים הסוכנים הגדולים - לכם קהל היעד, את הדילים לחו"ל ולאן תיסעו השנה....

אני, לעומת זאת, אבנה לכם חבילת נופש לכל מקום ואתר שאליו תרצו לנסוע לפי ההעדפות והנוחת שלכם ובהתאם לתקציב שאתם קבעתם. ניתן גם לחבר שניים או שלושה אתרים יחדיו לחבילה אחת.

 

בניית חבילות טיולים ייחודיות

יש לך רעיון לנסיעה מיוחדת ולא מוצא פתרון בין האתרים השונים? זה המקום לפנות אלי ולאתגר אותי. בהתאם לחלום שלך אבנה את חבילת הטיול הייחודית בדיוק על פי רצונך ולכל מטרה.

 

התאמות אישיות וליווי צמוד גם ב:

 

גיבוש מנהלים בחו"ל 

סוף שבוע של פינוק למנהלים בחו"ל

תכנון נופשים לקבוצות הומוגניות 

טיפול וליווי קבוצות

 

צלצל אלי ואתאים לך את החופשה הנכונה לך באופן אישי - חגית 0544292745.